o nas

Tak powinno wyglądać bistro.

Jesteśmy przekonani, że tak właśnie stwierdzisz po posiłku w naszym bistro.

Do-Re-Mi bistro to restauracja w Rzeszowie, która jest miejscem do wypicia wspaniałej aromatycznej kawy, jak i zjedzenia zdrowego i smacznego obiadu. Specjalizujemy się w daniach obiadowych kuchni polskiej i obsłudze cateringowej firm z Rzeszowa.

Zdrowe jedzenie

W związku z tym, że jesteśmy firmą rodzinną, zdrowie jest dla nas niezwykle ważne. Dlatego też szczególną wartość przywiązujemy do higieny i zdrowego typu gotowania. Można to zauważyć przez sposób podania posiłku, jego przygotowania i finalnego wyglądu.

Przekonasz się o tym przy każdej wizycie 🙂

Smaczne i szybkie śniadania

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. Rano zapraszamy na śniadania (szczególną popularnością cieszą się nasze kanapki), a w godzinach południowych zapraszamy na przepyszne, świeże obiady.

Smaczne i szybkie śniadania

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18. W soboty czekamy na Ciebie od 12:00 do 18:00. Rano zapraszamy na śniadania (szczególną popularnością cieszy się nasza szakszuka), a w godzinach południowych zapraszamy na przepyszne, świeże lunche, ofertę dnia oraz pyszności z naszego menu i sezonowych wkładek.

Catering i imprezy okolicznościowe w Rzeszowie

Weekendy przeznaczamy z kolei na organizację imprez okolicznościowych i cateringów.

Wówczas nasza restauracja przeistacza się w miejsce gdzie rodziny mogą swobodnie świętować swoje uroczystości – Chrzciny, Komunie, urodziny, itp. Do każdej imprezy przygotowujemy indywidualne menu na podstawie dokładnych ustaleń z Rodziną.

Zachęcamy do sprawdzania opinii – Nasi Goście uwielbiają organizować u nas spotkania! 🙂

odwiedź nas na:

kontakt

Informacje i zamówienia:
507 191 827 
bistro@doremi-bistro.pl

 

Rzeszów, ul. Rejtana 20
Biurowiec Karowa Office
Parter

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00

sobota: 12:00-18:00

Imprezy okolicznościowe:
530 242 887
dominik@doremi-bistro.pl