catering na szkolenia

Organizujesz szkolenie w Rzeszowie i szukasz pewnego i sprawdzonego jedzenia? Nasza restauracja zrobiła już setki cateringów na szkolenia – zarówno dla małych jak i dużych grup. Specjalizujemy się w daniach obiadowych, jednak w ramach usług cateringowych przygotowujemy również kanapki, desery i zimne płyty.

Nasze Bistro mieści się w Biznesowym Centrum Rzeszowa- kompleksie Karowa i Resovia Office przy Millenium Hall. Doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców i wiemy jak ważne jest sprawne zorganizowanie cateringu szkoleniowego.

Przeczytaj opinie naszych Gości i skontaktuj się z nami, żeby poznać więcej szczegółów.

Potrzebujesz spersonalizowanej oferty menu na szkolenie? Zapraszamy do kontaktu:

Informacje i zamówienia:
507 191 827

dominik@doremi-bistro.pl 

___

Oferujemy także wynajem sali szkoleniowej w biznesowym centrum Rzeszowa, Biurowcu Resovia Office, wyposażonej we wszystko, czego potrzebujesz do udanych spotkań biznesowych i szkoleń. Nasza sala zapewnia wygodne krzesła, nowoczesny sprzęt audio-wizualny oraz szybki dostęp do internetu, aby Twoje szkolenie lub event przebiegał bez zakłóceń. 
Dodatkowo, serwujemy przerwę kawową ze świeżą kawą i przekąskami oraz przerwę lunchową z pysznymi posiłkami. Dzięki współpracy z HomaTeam, możemy zapewnić kompleksową obsługę i stworzyć idealne warunki do efektywnej pracy i rozwoju biznesu.
 
Jesteśmy gotowi dostosować nasze usługi do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować naszą salę i uczynić Twoje spotkania biznesowe jeszcze bardziej udanymi.

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza z ogólnym opisem Państwa potrzeb:

12 + 9 =

odwiedź nas na:

formularz kontaktowy

5 + 10 =

kontakt

Informacje i zamówienia:
507 191 827 
bistro@doremi-bistro.pl

 

Rzeszów, ul. Rejtana 20
Biurowiec Karowa Office
Parter

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00

sobota: 12:00-18:00

Imprezy okolicznościowe:
530 242 887
dominik@doremi-bistro.pl